Akademia Dobrych Relacji | „Sztuka dobrego wyboru” | Jesienne wykłady zawieszone do odwołania

W związku z sytuacją epidemiczną (strefa czerwona) wszystkie imprezy z udziałem publiczności w Dworku Sierakowskich zostają ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA! Zapraszamy na stronę internetową TPS i profil FB na wydarzenia ONLINE. Możliwość organizacji wykładów zależy od zmieniającej się sytuacji epidemicznej i obowiązujących nas obostrzeń, mogą one ulec dalszemu zawieszeniu z przyczyn niezależnych od TPS.

www.tps-dworek.pl,
FB:\ Towarzystwo Przyjaciół Sopotu

 

Od października br. Towarzystwo Przyjaciół Sopotu planuje wznowienie spotkań Akademii Dobrych Relacji. Projekt realizowany jest we współpracy z Gminą Miasta Sopotu w ramach Domów Sąsiedzkich. Wykłady sprzyjające poznawaniu samego siebie i poprawy relacji międzyludzkich poprowadzi doradca psychologiczny Ewa Kuczkowska. Wykłady nie wymagają od uczestników wiedzy psychologicznej. Treści są przystępne i uniwersalne, będą więc użyteczne dla każdej grupy wiekowej osób dorosłych oraz młodzieży starszej. Przedstawiane zagadnienia są ilustrowane przez praktyczne przykłady „z życia wzięte”, a drobna domieszka humoru ułatwia przyjmowanie nowej wiedzy.

Wszystkich zainteresowanych tematyką psychologii relacji, a w szczególności tych z Państwa, którzy nie mogli uczestniczyć w czerwcowym spotkaniu, zaprosiliśmy na trzyczęściowy wykład w wersji ONLINE pt. „Sztuka dobrego wyboru” prowadzony przez doradcę psychologicznego Ewę Kuczkowską.
Film w bezpłatnym dostępie znajdował się na naszej stronie do 25 października 2020 r.

 

Harmonogram i tematyka jesiennych wykładów psychologicznych Akademii Dobrych Relacji:

20.10.2020, godz. 18.00: Silna wola i wytrwałość 

17.11.2020, godz. 18.00: Pewność siebie i wartość osoby

8.12.2020, godz. 18.00: Dojrzewać zamiast się starzeć

 

Wstęp bezpłatny. Będą obowiązywały wejściówki (limit miejsc będzie zależał od obowiązujących obostrzeń).

Przed wykładem należy zapoznać się z obowiązującym regulaminem uczestnictwa w wydarzeniach.