Bożonarodzeniowy Salon Nowej Sztuki | Sopot 11-12 grudnia 2021

 

 

 

W grudniu Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza na kolejne spotkanie z Domem Aukcyjnym Art in House. Od soboty 11 grudnia w przestrzeniach sopockiego Dworku Sierakowskich prezentować będziemy szeroki wybór malarstwa i rzeźby współczesnej podczas Bożonarodzeniowego Salonu Nowej Sztuki w Sopocie.

Jeżeli Wasz list do Świętego Mikołaja wciąż jest pusty, nie macie pomysłu na prezent dla siebie i bliskich, a jednocześnie marzycie o podarunku oryginalnym i niebanalnym, Dom Aukcyjny Art in House przychodzi z pomocą. Już 11 i 12 grudnia 2021 roku zapraszamy Was do odwiedzenia Bożonarodzeniowego Salonu Nowej Sztuki w Sopocie – urokliwy Dworek Sierakowskich wypełni się setkami dzieł sztuki, które szukają nowego domu na święta. Ceny prac zaczynają się od stu złotych i kończą na trzech tysiącach – a radość z tak niezwykłego prezentu będzie bezcenna!

 

Wstęp wolny.
Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dworek Sierakowskich w Sopocie (ul. J. Czyżewskiego 12) to nasz stały wakacyjny przystanek w czasie letnich aukcji; w tym roku powracamy do niego w zimowych okolicznościach, aby spotkać się z Wami na Bożonarodzeniowym Salonie Nowej Sztuki. W weekend 11 i 12 grudnia (sobota 10.00-18.00, niedziela 10.00-16.00) zobaczycie kilkaset prac zróżnicowanych pod względem kolorystyki, techniki, stylu i tematu – pojawią się obrazy, grafiki, rysunki oraz rzemiosło artystyczne. Salon będzie okazją do nabycia dzieł takich artystów jak Wojciech Brewka, Rafał Olbiński, Joanna Sarapata, Jarosław Luteracki, Jan Dubrowin czy Cyprian Nocoń.

Współorganizatorem wydarzenia jest Towarzystwo Przyjaciół Sopotu.

Prace prezentowane w czasie Bożonarodzeniowego Salonu Nowej Sztuki w Sopocie będzie można również nabyć na stronie internetowej Art in House oraz za pośrednictwem portalu Onebid.pl.

Do zobaczenia!
Bożonarodzeniowy Salon Nowej Sztuki
11 grudnia 2021, 10.00-18.00
12 grudnia 2021, 10.00-16.00
Dworek Sierakowskich w Sopocie
ul. J. Czyżewskiego 12