Koncert False Month na V Urodziny Kawiarni Artystycznej Młody Byron – 11.09.2015 r.

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu zaprasza 11 września 2015 r. do Dworku Sierakowskich na V Urodziny Kawiarni Artystycznej Młody Byron.
O godzinie 20.00 wystąpi zespół False Month. Bilety do nabycia w kawiarni przed koncertem.

False Month to projekt muzyczny, pod którym kryje się Krzysztof Wojsław – kompozytor, gitarzysta i wokalista tworzący barwne, różnorodne utwory, zdradzające inspiracje jazzem i bluesem, wzbogacone niekiedy o elementy muzyki folkowej. Na debiutanckiej płycie, „Forty Winks”, muzyk maluje pełną oktawę przebijających się jakby zza sennej mgły muzycznych obrazów. Utrzymana w na poły onirycznym klimacie muzyka False Month wprowadza w świat zroszonych deszczem ulic i zadymionych nocnych barów. Jak wyznał Jarosław Kowal z portalu Soundrive.pl: „W połowie albumu Forty Winks po raz pierwszy od czasów podstawówki miałem ochotę sięgnąć po papierosa”. Podczas pierwszego letniego koncertu w Młodym Byronie muzykowi towarzyszyć będzie Paweł Oleksiński i Kamila Bigus.

Paweł Oleksiński to związany z Trójmiastem instrumentalista-samouk, inspirujący się w swojej twórczości głównie polską muzyką tradycyjną, a także szeroko pojętą muzyką etniczną i eksperymentalną. Od 2014 roku tworzy muzykę eksperymentalną w duecie Cisak&Oleksiński, którego celem jest poszukiwanie nowych brzmień oraz improwizowane sesje muzyczne we współpracy z muzykami klasycznymi.

Kamila Bigus – skrzypaczka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, wokalistka i skrzypaczka zespołu Annutara, Laboratorium Pieśni oraz innych trójmiejskich projektów.

Więcej informacji o False Month można znaleźć na ich stronie facebookowej:

Klik: Facebook

Klik: YouTube

Zapraszamy.