Maybe Theatre Company w Dworku Sierakowskich – 25 i 26.04.2015

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu serdecznie zaprasza do sopockiego Dworku Sierakowskich na spektakle Maybe Theatre Company. W sobotę, 25 kwietnia br., o godz. 18.30 zapraszamy na spektakl Try it Again a w niedzielę, 26 kwietnia o godz. 19.00, na spektakl Henna Night. Spektakle odbywają się w języku angielskim.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja biletów:
e-mail: bilety@mtc.gda.pl
telefon: +48 531 644 602

Try it Again  25 kwietnia, godz. 18.30
Henna Night  26 kwietnia, godz. 19.00
Organizator: Maybe Theatre Company

Zapraszamy!

O spektaklach

Try it Again
Autor sztuki: J.B. Priestley
Reżyser: Penny Shefton

Kłótnia pewnej angielskiej rodziny niespodziewanie ściąga na siebie uwagę przypadkowego przechodnia. Czy w wojnie na słowa da się przekupić wroga filiżanką herbaty czy też dom państwa Arlott zostanie zniszczony przez burzę…w szklance? Sposób na rozwiązanie kłótni spróbuje znaleźć Kramer, światowej sławy reżyser. Pociągnij łyk rozgrzewającego napoju i przygotuj się na wieczór pełen niespodziewanych zwrotów akcji, z miejscem w pierwszym rzędzie!
Sztuka „Try it Again”, początkowo czytana, z czasem rozwinęła się w nasączony herbatą, okraszony ciasteczkami, a do tego niecodzienny scenicznie spektakl!

Maybe Theatre Company zaprasza na herbatkę!

Obsada:
Pani Arlott: Paulina Felska / Jagoda Ratajczak
Clare Arlott: Paulina Ćwikowska/ Aleksandra Dec
Colin Arlott: Filip Wałuszko
Helen Connor: Barbara Kubica/ Gabriela Sejbuk
Kramer: Mateusz Feliński
Pani Gilbert: Hannah Miller

Wstęp  Uwaga! Ty decydujesz ile zapłacisz za wejściówkę, nie narzucamy kwoty wstępu 🙂
Przynieś też swój ulubiony kubek, kubek termiczny, sentymentalny kubek papierowy… Coś z czego można się napić herbaty 🙂

Henna Night
Autor sztuki: Amy Rosenthal
Reżyser: Penny Shefton

…Zostawiłaś wiadomość. Tak? Na naszej sekretarce, wczoraj wieczorem, zostawiłaś wiadomość. Na taką wiadomość nie sposób nie zareagować, więc jestem. Otwórz te przeklęte drzwi!

Dwie kobiety, jeden mężczyzna  czyli o jedną osobę za dużo. To naprawdę takie proste? Czy istnieje układ idealny? Czy zwycięzca zawsze zabiera wszystko? Jeśli tak, kto jest zwycięzcą? Dodajmy do tego opakowanie henny, filiżankę świeżo zaparzonej herbaty i wadliwą instalację hydrauliczną by otrzymać idealną scenerię na wieczór pełen emocji, ciętej ironii i … sztucznych ogni. Czas porozmawiać o tym co niewypowiedziane. Czas zmierzyć się z własnymi słabościami i lękami. Czy da się przewidzieć koniec miłości? Czy da się za wszelką cenę zatrzymać ukochaną osobę? Czy rozstanie rzeczywiście wzmacnia uczucia? Dwie kobiety i jeden mężczyzna, błaha sprawa, nie koniec świata, nic co poruszy niebo i ziemię po prostu coś co zdarza się każdego dnia, coś co spotyka nas wszystkich.
Czas już spłukać z włosów … wszystkie problemy.

Obsada:
Judith – Patrycja Pośpiech
Roz – Aleksandra Kotapska

Więcej o Maybe Theatre Company: www.mtc.gda.pl