ODWOŁANE! Sopot naturalnie | Jestem ekoodpowiedzialny! | Spotkanie edukacyjne | 16.03.2020

Towarzystwo Przyjaciół Sopotu oraz Gmina Miasta Sopotu zapraszają mieszkańców na spotkanie edukacyjne w ramach projektu Sopot naturalnie, na którym opowiemy, jak żyć bardziej eko. Porozmawiać o tym będzie można w poniedziałek, 16 marca o godz. 17.00 w sopockim Dworku Sierakowskich.

Podczas spotkania opowiemy o kampanii edukacyjnej Sopot naturalnie. Będziemy zachęcać do zmiany nawyków dotyczących produkcji odpadów, w szczególności plastikowych, lepszej segregacji śmieci, picia zdrowej sopockiej kranówki, ograniczenia marnowania żywności. Podpowiemy, jak zrobić pierwsze kroki, aby być bardziej ekoodpowiedzialnym. Gośćmi spotkania będą m.in. przedstawiciele Aqua Sopot, którzy opowiedzą o jakości sopockiej wody.

Uczestnicy spotkań otrzymają zestawy startowe Sopot naturalnie (wielorazowe torby na zakupy, woreczki na warzywa i owoce, bidony na wodę oraz poradniki). Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zachęcamy do polubienia FB Sopot Naturalnie (https://bit.ly/393Z9qy), gdzie publikowane są dobre praktyki dotyczące ekoodpowiedzialnego życia oraz informacje dotyczące zagrożeń dla planety i ludzi.

 

Wstęp wolny
Zapraszamy