CZESKI DUET z przesyłką gratis. TOPOS w ofercie specjalnej

 

Tematem przewodnim nr 1 (170) TOPOSu są twórcy literatury czeskiej. Wśród omawianych postaci znaleźli się m.in. Josef Kroutvor, Bohumil Hrabal, Jan Zahradnicek i Jozef Mlejnek. Rozmowę z autorem reportaży Milošem Doležalem przeprowadził Przemysław Dakowicz, a z Jirim Cervenką, poetą, tłumaczem oraz wędrowcem porozmawiał Artur Nowaczewski.

Na łamach czasopisma zaprezentowane zostały również wiersze laureatów XII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. R. M. Rilkego: Łukasza Barysa, Piotra Przybyły, Rafała Barona i Pawła Podlipniaka.

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi online:

 

Drugi numer dwumiesięcznika literackiego TOPOS (171) to kontynuacja tematu twórczości pisarzy czeskich. W tej części znalazły się teksty Przemysława Dakowicza, Stanislava Vodički, Jakuba Demla, Vladimira Holana i Jozefa Mlejneka. Ponadto na kartach drugiego numeru TOPOSu Wojciech Wencel w rozmowie z Małgorzatą Judą-Mieloch zdradza m.in., że napisał już wszystko, co miał napisać.

Każdy numer TOPOSu to ponad 200 stron poezji, prozy, diagnoz krytycznych.

Zapraszamy do zakupu dwumiesięczników w ofercie specjalnej. Cena promocyjna zestawu dwóch czasopism wynosi 20 zł z przesyłką!

Zamówienia można składać mailowo pisząc na prenumerata@tps-dworek.pl.

 

 

             

 

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych
z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.
Ponadto czasopismo dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Pomorskiego i Gminy Miasta Sopot.