„Ubierz (J)ego”. Spotkanie z Grażyną Paturalską. 11.12.2015

W piątek, 11 grudnia o godz. 18.00 zapraszamy do Sali koncertowej Dworku Sierakowskich na spotkanie autorskie. Gościem wieczoru będzie Grażyna Paturalska, autorka nietypowych książek na temat mody: „Ubierz Duszę” oraz ostatnio wydanej „Ubierz (J)Ego”. Spotkanie będzie doskonałą okazją poznania modowych inspiracji autorki, tajników stylizacji i zasad poruszania się w świecie dress code’ów.

Wieczór uświetni występ duetu Karina Serocka i Dominik Kisiel (fortepian) w repertuarze jazzowym.

Wstęp wolny
Zapraszamy

O Autorce
Grażyna Paturalska – osobista stylistka, kreatorka i wykładowca wizerunku biznesowego i publicznego. Absolwentka studiów podyplomowych: zarządzanie w sektorach mody na Akademii Leona Koźmińskiego. Posłanka do Sejmu RP IV kadencji. Wykładowca prestiżowych warsztatów mody i stylu. Ekspert stylistyczny i wizerunkowy, współpracujący między innymi z TVP oraz portalami internetowymi i profesjonalnymi pismami modowymi. Autorka cotygodniowych audycji „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz Ego” w Radiu Plus. Felietonistka rubryki mody w dwumiesięczniku „meLady”. Organizatorka i animatorka metamorfoz zarówno kobiet, jak i mężczyzn oraz wielu pokazów mody. Trener osobisty i konsultantka firm w zakresie autoprezentacji.

O książkach
Książka „Ubierz (J)Ego” pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelników, bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę, do przyjaznego świata mody, stylu i ponadczasowej elegancji. Wzmacnia ich poczucie własnej wartości i uczy wyrażania osobowości za pomocą ubrań doskonale dobranych do osobistego stylu. Pokazuje, jak stworzyć szafę mężczyzny z klasą. Oprócz tego, że zawiera wiele profesjonalnych wskazówek dotyczących wyboru właściwego stroju na różne okazje, może być bogatym źródłem inspiracji w odkrywaniu tajników indywidualnego stylu. Ta bogato ilustrowana książka, napisana w bezpośredni i humorystyczny sposób, ukazuje kobiecy punkt widzenia na męską elegancję. Zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Ego” emitowanymi w Radiu Plus. Wybrane fragmenty tych programów znajdą Państwo na załączonej do książki płycie CD.

Książka „Ubierz duszę” jest dedykowana kobietom i może stać się dla wielu z nich przewodnikiem, źródłem niekończących się inspiracji oraz pomoże wyrazić piękno ukryte we wnętrzu i umocnić poczucie własnej wartości. Nauczy też, między innymi, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. W książce, oprócz profesjonalnych i szczegółowych wskazówek, zamieszczony został bogaty materiał zdjęciowy, prezentujący kobiety, które korzystając z fachowej wiedzy autorki z sukcesem przeszły proces metamorfozy wizerunkowej.